+18 Bebek Yiyen İnsanlar - Arapgir Forum

Sanma ki Dert Sadece Sende Var… Sende ki Derdi Nimet Sananlar da Var… Derdimi Dinledim, Derdimden iğrendim… Onun Derdini Gördüm, Derdime İmrendim… Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür, O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O Da Bugündür…

Geri git   Arapgir Forum >
Mizah ve Eğlence
> Her Telden Köşemiz > İlginç - Komik & Korkunç Resimler

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 22-09-2008   #1
EbuESad
ilahi ente maksudi(Yarabbi Maksadımsenin Rızandır)
EbuESad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ZAKİR
Üyelik tarihi: Sep 2008
Nerden: Arapgir
Üye No : 3
Mesajlar: 9.669
Konular: 3762
Tecrübe Puanı: 10
Rep Puaný : 6608
Rep Derecesi : EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute EbuESad has a reputation beyond repute
Dua: 714
1327 Mesajına 942 Dua Aldı
Exclamation +18 Bebek Yiyen İnsanlar

Çocukları Yiyorlar Bu Nasıl İnsanlık Resimler

Çinlilerin ne kadar pis ne kadar iğrenç olduğuna burdaki yazıda daha önce değinmiştik. Şimdi bu tiksinti veren düz yolda dahi paytak bir şekilde yürüyen insanların damak tadına biraz daha değinmek istiyorum. Gerçi daha önce verdiğimiz haber hepsine bedel! Bu görüntülerde bir pazar göreceksiniz bizim ülkemizdeki gibi bir canlı hayvan pazarı değil ama burası halkın yoğun olarak rahbet gösterdiği(halk pazarı) ucuzluğundan mı bilinmez ama kedi ve köpeklerin yoğun olarak satıldığı bir yer. Siz seçiyorsunuz onlar sizin için bizzat ilgilenip hazırlıyorlar öyle hazırlıyorlar ama insanın kanı donuyor. CANLI CANLI KAYNAR SUYUN İÇİNE ATIYORLAR. Tüyleri kolay soyulsun diye. Düşünün burdaki şu dünyalar tatlısını bir tabakta servis edildiğini. Başka birşey demiyorum artık sadece DAYANABİLENLER sonuna kadar izlemelerini tamsiye ediyorum. Burdanda pazar ortasında köpek pişirme görüntüleri var. Kurbağa çorbasınında yapılışına Yeryüzüne İslamiyetin Hakim Olması Dileklerimle Allah Yar VE Yardımcımız Olsun Bu Tür Sapkınlıklardan Bizleri korusun Amin
Bu nasıl bir insanlıktır ki bebeğini yiyor. Bunların yaptıklarını hayvanlar yapmaz, çinlilerin yemekleri üstüne yoğunlaştıkca karşıma çok tuhaf şeyler çıkıyor. İnsan gördükçe dayanamıyor.
ÇİN’DE KEDİ PAZARI

Bu çinliler ağzının tadını biliyor.İşin şakası görüntüler ürkütücü katliam dolu İnsanlar ne bulursa yiyor, böcek, fare, maymun kısaca ayrım yok. Türkiye’deki tavukların ayakları nereye gidiyor. Diye merak edeniniz varsa aydınlatayım Çin’e gidiyor
Bebek etini yumuşak pişsin diyerek suda uzun süre bekletmektedirler. Ne kadar akıllı ne kadar çalışkan bir millet bu Çinliler !
Çinli insan etini yemeden önce 60 dereceli alköl ile yıkadıktan sonra pişirip yiyor.Bebeği ödürdükten sonra tertemiz yıkayıp yediklerine bakılırsa Amma da temiz bir millet bu Çinliler. Temizliğe çok önem veriyorlar(!)
Ölü bebeği beyaz şarapla dezenfekte etmekteler.
Çinliler fareyi, kediyi, köpeği, börtü-böcekleri ve her türlü haşeratları da gönül rahatlığı ile yiyen tuhaf bir halk. Onlarellerini ykadıkları suyla yüzlerini ve daha sonra başka yerlerini, sonunda da çoraplarını yıkarlar. Sabahları sudan tasarruf etmek için yıkanmak yerine havluyu ıslatarak vücudunu siler ve ardından da yemeğini yiyip çıkıp giderler.
Bakılırsa insan eti yediklerinden çok akıllı oluyorlar! Ölü bebeği yemek için suda yıkadıktan sonra şarapla dezenfekte etmektedirler. İnsan yemeyi adet haline getirince gerçekten çok akıllı olsalar gerek. Pis ve salak olduklarına bakılırsa Bir yorganda birinin başına diğeri ayaklarını uzatarak yatan Çinliler belki insan eti yememiş olsalar gerek

Çin milleti medeni ve çok kadim bir millet olup, 5 bin yıllık tarihi geçmişe sahip.
İnsan eti yerlerken sabunlu su ile iyice ykadıktan sonra pişirerek yerler. Şu resme bakın cenin’i maden suyu ile yıkamaktalar.
Nomalde elini yıkayan sula yüzünü, sonrada ayağını ve çamaşırlarını yıkamaya alışkan Çinliler insan etini yerken yıkayıp, pişirip yiyor. Ne temiz Çinliler ya!

Çin Komunist Partisi (ÇKP)nin çocuk yasaklama siyasetinin sayesinde kolayca bebek eti yiyebldikleri için çok mutlu olan Çinli.
Çinliler rahatlıkla,“Çin Komünist partisinin önderliğinde ve onun Planlı doğum politikası sayesinde hiç zorlanmadan küçücük körpe bebekleri tüm memleketteki hastanelere yakın yerlerdeki çöplüklerden bularak yiyebiliyoruz“demektedirler. O daha Çin yetkilileri ve zenginlerinin canlı haldeki bebekleri öldürtüp taze taze ve sıcağı sıcağına yiyebildiklerini, Çin vatandaşlarının ve meraklıların ise, daha bayat olanlarını yediklerini söylemektedirler.

Yağda Pişirilen Bebek
Ey ahali bakın! Cenin’e un ve baharat sürdükten sonra yağda kızartıp yiyen işte bu Çin teröristleri, saldırganları, işgalcileri dünyada “evimize hırsız girdi!“, „Vay işte bakın Çinli hırsız!“,“Hırsız evimden çık!“ diyerek bağıran ev sahiplerini ’milli bölücü’,’Hırsıza karşı unsur’‚’Hırsıza karşı millet’ diyerek nara atarken diğer yandan da, „Hırsız ve katilleri evlerimizden kovalım!’ diyen ev sahiplerini ‚Terörist’ olarak ilan etmektedirler.
Bu hırsızlar ev sahiplerini karalarken evdeki bazı çocuklar ‚bende karalanmayayaım’ diyerek ağzına ‚hırsız’ denilen kelimeyi kesinlikle almaksızın susup otmakta. Üstelik te ‚Hırsızı evden kovalım’ diyen ağabeylerine selam bile vermez hale gelmişler.Kimileri de „aman ha tövbe deyin“ diyorlar.
Şehit Abliz Mehsum hırsızlar hakkında öfke ile şöyle diyordu:
Kime ait, kime layık, kime miras bu vatan,
Aslı nesli kanı bir, akrabadır sırayla
Şüphesiz Uygur, Kazak, Kırgız, Moğol, Tacik ile,
Bu vatan sathı tohuma atadan mirastır bence
Atadan miras topraklar Turandan ayrılmasın
Vatan ve milleti sevmek islamın şanındandır,
Bu- hakikat, bu- adalet, tanrının fermanıdır.
Bu açık sır şüphesiz hakkaniyuet mizanıdır,
Aslı, nesli tertemiz, vicdan ehlinin cananıdır.
Canından ayrılsın ama, cananından ayrılmasın

Bebek etinden hazırlanmış çorbayı Çinli komunist başkanlar, memurlar, polisler yiyor.
İnsan etinden hazırlanan çorbalar Çinlileri özel olarak şanslı, övgüye layık hale getiren üstün dereceli gıdalardan sayılıyor. Çin’de her yıl insanları öldürerek, etinden yemek hazırlayarak satma şeklindeki suçlar çok olsa da, Çin yetkililerin kendileride bu yemeklerden zevk aldıklarından, sadece bir kaç suç dosyayı devlet nezdinde açıklayıp, katilleri cezalandırırlar. Fakat doğum yasağı sebebiyle öldürülen milyonlarca bebeklerin katledilmesi konusunda tek kelime etmezler.
Komünist Çinlilerin nihai maksatları, « Her kes ihtiyacı nisbetinde hakkını almak durumundadır. » cümlesi içinde gizli olup, Çinlilerin bu düşünceleri fiiliyata geçirildiği taktirde, Çinliler istedikleri zaman yasal olarak insan eti yiyebilecekler. İnsanları ve bebekleri de anne karnında yada doğduktan sonra öldürüp yiyebilir hale gelecekler. Aslında komünist Çin hakimiyeti bebek eti yemeyi yasal hale getirmiş olup, bu durum sosyalizmin yukarı dereceli, komünizmin ise orta ölçekli (dönemi) baskısı sayılır.

Çinlinin Hazırladiği Bebek Çorbası
Bütün dünyadaki müslümanlardan Allah’a yalvararak dua edip bu lanetlikleri yerin yedi kat altında diri iken azaba duçar etmesini dilemelerini istirham ederiz. Çok eski tarihlerden beri Çinliler bu tür çorbaları içe gelmişlerdir. Yakın zamanlardan beri komünist Çinlilerin bebek öldürmelerini yasalaştırmaları ile Çinlilerin bebek çorbası yeme fırsatı da çoğalmış olup, Pekin’deki yetkililerden Doğu Türkistan’ın en batısındaki Taşkorgan nahiyesindeki komünist Parti sekreterine ve Tibet tepelerindeki Çinli memurlara kadar yasal şaraitler hazırlanmış olduğundan, onlar Çağan bayramı ve hafta sonu tatillerinde söz konusu çorbalardan yiyerek keyif almaktadırlar.

Resimde bebek eti yemekte olan bir Çinli terörist :
Işte bu Çin milletinin iç yüzüdür. Bu manzara Komünist Çin’in gerçek görünümünü aynen yansıtmaktadır. Bu iblisleri vatanımızdan tamamen kovmadıkça vatanımızda asayişin temini asla mümkün değildir. Barış, özgürlük, baht-saadetten söz etmek mantığa uygun gelmez. Öyle değilmi ??
Allah’ın lanetine uğramış olan vahşi Çin teröristleri çok eski zamanlardan beri insan eti yiyorlardı. Ceninleri ve bebekleri de yiye geldiler. Önceleri kendi çocuklarını ve atılan bebekleri, çaldıkları insanların etlerini yerlerken, günümüzde çin Komünist Partisinin zekice önderliğinde, insan öldürme, bebekleri öldürme başta olmak üzere insan kalıbından çıkmış olan cinayetleri ‘yasal’ olarak gerçekleştirerek, Çinli bebekleri öldürmenin dışında doğu Türkistanlı bebekleri, Tibetli bebekleri, Moğol ve Mançu bebeklerini dilediğince öldürüp yiyebilir hale geldiler.
‘Planlı doğum’ adı verilen bebek öldürme politikasının himayesinde Doğu Türkistan’da 9 milyon bebeği öldürerek onların bir kısmını çöplüklere attılarsa da bir kısmını da mezara defnedilmesini yasaklayıp komünist Çinlileri ve onların aile fertleri, yetkililer, polisler, işgalci ordu rütbelileri kızartarak ve çorba yaparak yediler. Içkilerine meze yaptılar. Halen de yemeye devam etmektedirler.

Ateşte Pişirilmiş bebek.
Böyle bir milletle dost olanlara ve dost olma çabasındakilere, onlara inanan, onların hakimiyetini desteklemekte olan insanlara ve hükümetlere Allah lanet etsin. Onlarla dayanışmayı düşünen ve yardımlaşan müslümanlara Allah hidayet nasip etsin.Amin !
Çinli terörist bebeği parçalayıp kebap yapmış. Çinliler ezelden insan eti ve bebek etini yiyorlar.

Yemek yapmak için Çinli terörit bebegi kesiyor.

Çin teröristleri tarafından yeyilmek üzere olan bebek.
Çin komunist partisinin siyaseti insan etini yiyen Çinlileri cesaretlendirdi. Çin çanileri kendi bebeklerini yemekten başka ‘doğum pilanlaması’ adı altindaki devlet teröriyle 2005 senesine kadar Doğu Türkistanda Uygur, Kazak, Kırgız,Özbek, Tatar Türklerinin dokuz milyon sebi bebeğini öldürerek, onun bir kısmını çöpe attı, bir çok kısmını Çin komunist parti yetkilileri, Çin ordusu yetkilileri ve onların aileleri kaliteli gıdası ve beslenme mezesi olarak yediler. Böyle soy kırım ve terör Doğu Türkistan topraklarında devam etmektedir.
Resimde insan etinden yapılan çorba ve bu çorbalardan zevk alan Çinliler
Çinliler kendi evlerinde insan eti yemenin dışında, Lokantalar açarak başkalarını yakalayıp gizlice öldürerek etlerinden Çin yemekleri yaparak üst dereceli yetkililer, polis şefleri ve zsenginleri misafir ederek çok kar etmektedirler.
İnsan eti yemek için Çin hakimiyetleri eski tarihlerden beri destek olmuş olup, görse bile görmezlikten gelmekte ve hükümran sınıfın kendileride bu özel yemeklerden istifade etmektedirler. Bu milletin sinir sistemi de, kanı da, vücudu da bozuk olup, onların öbür dünyada cehennemin 7. katında yakılacaklarından hiç şüphe yoktur.
Ceninler Çinlilerin özel mezeleridir.
Çinliler ezelden beri ceninleri Çinlilere üstün derecede enerji veren özel gıda olarak bilirler ve bu güne kadar onu taze çorba yapıp yeme ve kızartarak yeme, içkinin yanında meze yapma şeklinde yiyegelmektedirler.
Yukarıdaki resim cenini kurutarak hazırlanan çince ‘ilaç’ (Çin’cede zhongyao denir) tan yemek hazırlanmakta olduğu ile ilgili resimdir. Çinliler halen de kendi milletinin ceninlerini yemenin dışında Uygur, Kazak, Kırgız, Özbek, Tcik, Tibet Moğol, Tungan, Mançu gibi müstemleke altındaki milletlerin ceninlerini de yemekten zevk almaktadırlar.__________________


Yarab Maksadım sensin Senin Rızanı Kazanmakdır
"Büyük insanlar fikirleri, orta insanlar olayları, küçük insanlar kişileri konuşur"
EbuESad isimli Üye şu an Çevrimdışı durumdadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Mesaj İçin 2 Kişi Dua Etti
karaüzüm (18-12-2012), şerbet (19-06-2012)
Okunmamış 23-09-2008   #2
Osman Gazi
Kayı Boyu
Osman Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ötüken
Üyelik tarihi: Sep 2008
Nerden: Söğütten
Üye No : 21
Mesajlar: 3.367
Konular: 2040
Tecrübe Puanı: 10
Rep Puaný : 1005
Rep Derecesi : Osman Gazi has much to be proud of Osman Gazi has much to be proud of Osman Gazi has much to be proud of Osman Gazi has much to be proud of Osman Gazi has much to be proud of Osman Gazi has much to be proud of Osman Gazi has much to be proud of Osman Gazi has much to be proud of
Dua: 7
73 Mesajına 56 Dua Aldı
Standart Cevap: +18 Bebek Yiyen İnsanlar

Hocam bunlar nasıl bir Millet......
Osman Gazi isimli Üye şu an Çevrimdışı durumdadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-09-2008   #3
toptanci
Üye
Avatar Yok
Son Yolun Yolcusu
Üyelik tarihi: Sep 2008
Üye No : 16
Mesajlar: 1
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puaný : 10
Rep Derecesi : toptanci is on a distinguished road
Dua: 0
0 Mesajına 0 Dua Aldı
Standart Cevap: +18 Bebek Yiyen İnsanlar

bunlar insan değil yaaa
toptanci isimli Üye şu an Çevrimdışı durumdadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 24-09-2008   #4
sanane
Üye
Avatar Yok
Son Yolun Yolcusu
Üyelik tarihi: Sep 2008
Üye No : 59
Mesajlar: 2
Konular: 0
Tecrübe Puanı: 0
Rep Puaný : 10
Rep Derecesi : sanane is on a distinguished road
Dua: 0
0 Mesajına 0 Dua Aldı
Standart Cevap: +18 Bebek Yiyen İnsanlar

Bu Gerçektende Doğrumu?
__________________
:(
sanane isimli Üye şu an Çevrimdışı durumdadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2008   #5
zyp_erdem
Forum Aşığı
zyp_erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YaŞaSın yeMek YemEk :D
Üyelik tarihi: Sep 2008
Üye No : 32
Mesajlar: 292
Konular: 103
Tecrübe Puanı: 36
Rep Puaný : 81
Rep Derecesi : zyp_erdem will become famous soon enough
Dua: 0
5 Mesajına 4 Dua Aldı
Standart Cevap: +18 Bebek Yiyen İnsanlar

tek kelime ile iğrençler :S
zyp_erdem isimli Üye şu an Çevrimdışı durumdadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2008   #6
SELİN
Üye
SELİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Son Yolun Yolcusu
Üyelik tarihi: Sep 2008
Üye No : 34
Mesajlar: 87
Konular: 49
Tecrübe Puanı: 36
Rep Puaný : 40
Rep Derecesi : SELİN
Dua: 0
2 Mesajına 2 Dua Aldı
Standart Cevap: +18 Bebek Yiyen İnsanlar

ne biçim insanlar ya bunlara insan bile demek yanlış olurr
SELİN isimli Üye şu an Çevrimdışı durumdadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2008   #7
pena1977
Üye
pena1977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Son Yolun Yolcusu
Üyelik tarihi: Sep 2008
Üye No : 71
Mesajlar: 46
Konular: 7
Tecrübe Puanı: 36
Rep Puaný : 10
Rep Derecesi : pena1977 is on a distinguished road
Dua: 0
0 Mesajına 0 Dua Aldı
Standart Cevap: +18 Bebek Yiyen İnsanlar

insanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum
bunlar insan olamaz iyice cığrından çıkıyor ne yapacagını şaşırmış aptal yaratıklar
pena1977 isimli Üye şu an Çevrimdışı durumdadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2008   #8
FROMHELL
Guest
Avatar Yok
Son Yolun Yolcusu
Üye No :
Mesajlar: n/a
Konular: 116
Standart Cevap: +18 Bebek Yiyen İnsanlar

aç karnina midem kalkti wala biz bu memlekette HAYVAN etinin bile daha temizini ararken adamlar haywanı bırak insan eti yiyolar üstelik ölü...asıl yamyam bunlar asya kökenliler deil adamlar bişey bulamayıp birbirlerini yiyolar ya bu pis çekik gözlülere ne demeli..öğğğ alah belalarını wersin
  Alıntı ile Cevapla
Cevapla
Etiketler: , ,


Etiketler
bebek , insanlar , yiyen


Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Biz ve Diğer İnsanlar EbuESad M.Es'ad Coşan (Başmakaleler) 1 15-08-2014 17:36
Düşünen İnsanlar İçin EbuESad Sözler ve Yazılar 1 23-06-2010 10:33
Limon yiyen bebeğin son hali... gülizar Bebek Resimleri 3 11-02-2010 10:45
açıktan oruç yiyen mücahit Ramazan 0 08-09-2009 17:33
Kuş yiyen örümcekler Samet_rap Yurttan & Dünyadan 0 23-10-2008 16:01

Facebook Sayfamız Kardeşliğin Doruk Noktası Hayat Burada Akıyor İskender Paşa
FrmGame.com Albayrak Bilişim Facebook Albayrak Bilişim Blog Gta Takva Şehri

Şu Anki Saat: 11:49


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.